Online Alışveriş Sitemize Hoşgeldiniz.

0(216) 466 41 47
0(530) 265 13 93

Cart:

0 item(s) - 0,00 TL
Sepetinizde hiç ürün yok.

0

Diğer Görünümler

SC/PC - LC/PC MM Duplex Fiber Patch Cord (2M)

Durumu: stokta mevcut

Only 2 left

7,50 TL

Hızlı Gözat

ÜRÜN AÇIKLAMASI: SIFIR KUTUSUZDUR.

Detaylar

Model No.: iB-FPCMSL2

iBall Baton SC-LC Multimode Patch Cord used for high density applications Polished with advanced procedure for low insertion tolerance
 
 
Multimode Duplex Fiber Patch Cord
Standard Housing Ceramic Ferrule
Core diameter : 50/125µ
Latched Push-Pull locking type
Cable length - 2Mtr.
Complies with EIA/TIA 568C.3 standard

Ek Bilgi

Ürün Kodu GMM-4390/53

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.